O nas

Od 1999 roku firma data M Sheet Metal Solutions istnieje na polskim rynku oferując oprogramowanie COPRA poprzez partnera Procad SA, natomiast w 2009 roku powstało terenowe biuro data M Poland. Przedstawicielem firmy data M Sheet Metal Solutions w Polsce jest Krzysztof Szarowicz.

Krzysztof Szarowicz ukończył studia na Politechnice Śląskiej gdzie uzyskał tytuł doktora. Jego praca związana była z profilowaniem kształtowników zimnogiętych. Swoje badania teoretyczne wykonał za pomocą oprogramowania COPRA RF i COPRA FEA RF. Podczas studiów uczestniczył w projektach współfinansowanych przez Komitet Badań Naukowych, gdzie zdobywał wiedzę i doświadczenie w dziedzinie profilowania kształtowników zimnogiętych (Ferrum S.A., Huta Pokój).

W swoim dorobku naukowym posiada kilka publikacji min. w specjalistycznych czasopismach: Mechanik i Hutnik. Zdobyte doświadczenia wykorzystuje prowadząc szkolenia z obsługi oprogramowania COPRA oraz przygotowując projekty dla firm produkujących profilarki i kształtowniki zimnogięte.

Dlaczego data M Sheet Metal Solutions?

  • oferujemy oprogramowanie w języku polskim w pakiecie ze szkoleniami i wsparciem technicznym
  • posiadamy wiedzę i doświadczenie w projektowaniu procesu profilowania
  • lokalnie współpracujemy z naszymi klientami
  • organizujemy seminaria, spotkania i warsztaty
  • jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta