Szkolenia

Warsztaty i szkolenia z zakresu oprogramowania

Nasi polscy szkoleniowcy są na co dzień zaangażowani w procesy projektowe COPRA, dlatego też posiadają oni wszechstronną wiedzę praktyczną, która pomoże zwiększyć wydajność w Państwa firmie. Oprócz szkoleń dla użytkowników COPRA, oferujemy również warsztaty projektowania rolek na zamówienie, gdzie pomagamy ulepszyć typowe problemy związane z profilowaniem i technikami projektowania rolek. Dostosowujemy warsztaty i szkolenia do indywidualnych potrzeb i standardów Państwa firmy.

Szkolenia Online

Ze względu na napięty harmonogram i różne lokalizacje, czasami nie jest łatwo wysłać projektantów na sesje szkoleniowe, dlatego data M oferuje szkolenia on-line. Umożliwiają one zaoszczędzenie kosztów i czasu podróży. Możesz nawet zmniejszyć swój ślad węglowy, nie używając samochodu ani samolotu!
Nasz specjalista będzie gospodarzem sesji online, a uczestnicy tworzą “wirtualną klasę”. Wszyscy uczestnicy siedzą przy własnych komputerach i śledzą prezentację tematu na ekranie. Oczywiście wszyscy biorą aktywny udział, co oznacza, że pytania mogą być zadawane w każdej chwili.
Chętnie dostosujemy nasze sesje szkoleniowe online do Państwa indywidualnych zagadnień z zakresu profilowania kształtowników zimnogiętych, a o czasie trwania sesji zadecydujecie Państwo, zapewniając elastyczną metodę nauki.

COPRA Wsparcie telefoniczne

Wspieramy Cię nie tylko e-mailem i telefonicznie, ale również online. Nasi eksperci ds. wsparcia mogą połączyć się bezpośrednio z Państwa komputerem lub na odwrót.

COPRA Umowa utrzymania oprogramowania

Jakie są korzyści z umowy utrzymania oprogramowania COPRA?

  • Jest najtańszą ze wszystkich możliwości utrzymania najnowszych wersji oprogramowania - nowe aktualizacje są wysyłane do Państwa automatycznie i bez dodatkowych kosztów.
  • Zabezpieczasz pełną wartość swojej inwestycji, dzięki umowie Państwa oprogramowanie korzysta z dalszego rozwoju projektowania i metod obliczeniowych, utrzymując je na właściwym poziomie i zachowując przewagę konkurencyjną.
  • Uczestniczysz w rozwoju. Klienci posiadający umowę mają wpływ na nasze nowe rozwiązania, przyczyniając się do ciągłej optymalizacji oprogramowania i narzędzi pozwalających na oszczędność czasu.
  • Procedura jest bardzo prosta, umowa działa przez rok i można ją wypowiedzieć pod koniec tego okresu. W przeciwnym razie będzie ona automatycznie kontynuowana przez kolejny rok. Rozliczenie następuje co roku.