Image Training at our side

Szkolenia przez stronę
internetową

Image on your side Training

Szkolenie w Twojej firmie


Image Online Training

Szkolenia online


Image Support by Phone

Wsparcie przez telefon


Image Online Support

Wsparcie przez internet


Nauka z data M!

Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia prowadzimy zgodnie z Państwa życzeniem i standardami Państwa firmy.

Image Training

Nasi szkoleniowcy na codzień pracują w COPRA® projektując rozwinięcia i narzędzia profilujące, dlatego mają duże doświadczenie zarówno w znajomości oprogramowania, jak również wiedzę w zakresie procesu profilowania. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące procesu profilowania prosimy o kontakt.

Oprócz szkoleń w zakresie obsługi oprogramowania COPRA® prowadzimy również warsztaty, gdzie możemy Państwa zapoznać ze standardami projektowania rozwinięć i rolek.

Szkolenia Online

Obecnie istotnym elementem każdego projektu jest czas jego wykonania. Dlatego wychodząc Państwu na przeciw prowadzimy szkolenia Online.

Pozwala to zoszczędzić zarówno czas jak i koszty podróży Państwa pracowników.

Trenerzy z data M przygotowują sesję online tworzą "wirtualną salę" rozsyłając link do sesji wszystkim jego uczestnikom. Osoby szkolone siedząc przed własnymi komputerami mogą oglądać prentację, słuchając jednocześnie trenera. Naturalnie wszyscy mogą aktywnie uczestniczyć w szkoleniu zadając pytania i będąc pytanym w czasie trwania szkolenia.

Istnieje również możliwość przeprowadzenia szkolenia na dowolnie przez Państwa wybranym rysunku ksztatłtownika.

COPRA® Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne możliwe jest nie tylko przez e-mail i telefon, ale również online. Możemy połączyć się z Państwa komputerem (lub odwrotnie) i pomóc w rozwiązaniu problemu.

Image Support

COPRA® Software Maintenance Agreement

Co to jest COPRA® software maintenance agreement?

  • COPRA® software maintenance agreement jest najmniej kosztowną możliwością utrzymywania Państwa oprogramowania w najnowszej wersji - nowe wersje wysyłane są automatycznie bez dodatkowych kosztów.
  • Chronisz wartość swojej inwestycji.
    Poprzez COPRA® software maintenance agreement Twoje oprogramowanie korzysta ze wszytkich nowości w zakresie projektowania i metod obliczeniowych, utrzymywane jest na wysokim poziomie podnosząc jednocześnie Twoją konkurencyjność.
  • Bierzesz udział w rozwoju oprogramowania.
    Masz możliwość zgłaszania własnych potrzeb odnośnie funkcjonalności, uczestnicząc w ten sposób w ciągłym rozwoju oprogramowania.
  • Procedura jest bardzo prosta.
    COPRA® software maintenance agreement podpisywany jest na jeden rok i po roku masz możliwość zakończenia udziału w umowie. W przeciwnym przypadku zostaje automatycznie przedłużona na kolejny rok. Płatności mogą być regulowane kwartalnie lub rocznie.
Image Training

Contact Flag Poland

data M Poland Office

Krzysztof Szarowicz
Procad SA
Al. Korfantego 2/309
40-004 Katowice
Polska

Phone: +48 604 621 206
Fax: +49 (0) 8024 640 300
Email: k.szarowicz@data-m.com